Oferta

Biżuteria złota

Oferujemy biżuterię złotą próby 585 - 14 karatową, w trzech kolorach złota: żółtym, białym i różowym. Posiadamy lub możemy dla Ciebie poszukać lub wykonać pierścionek lub inny wyrób jubilerski który spełni Twoje oczekiwania.

W stałej ofercie możesz obejrzeć kilkaset wzorów pierścionków ( z brylantami, diamentami, innymi kamieniami i bez), łańcuszki, zawieszki, bransoletki, kolczyki, kolie i komplety. Dla mężczyzn proponujemy złote sygnety, łańcuszki i bransoletki. Przyjdź i zobacz jak różnorodna jest nasza oferta.

Biżuteria srebrna

Sprawdź, to największa produktowo oferta w Miechowie i Olkuszu.
Wyroby jubilerskie ze srebra są w próbie 925. Posiadamy pełen asortyment, począwszy od kolczyków, łańcuszków, zawieszek, bransoletek a kończąc na zegarkach (stale min. 50 wzorów) i wyrobach platerowanych. W praktyce oferujemy tysiące wzorów, które ciągle się zmieniają wraz z nowymi dostawami. Staramy się, by prezentować najmodniejsze wzory, często wzbogacone szlachetnymi kamieniami naturalnymi takimi jak: koral, agaty, kwarc, bursztyn czy naturalne piękne perły.

Obrączki ślubne

W każdym z naszych sklepów możesz obejrzeć kilkaset wzorów uznanych producentów Swepol i Łazur. Oferta jest uaktualniana każdego roku. Obrączki ślubne proponujemy klasyczne, najbardziej praktyczne w użytkowaniu a jeśli masz życzenie diamentowane, z kamieniami: brylantami lub cyrkoniami. Mogą być jedno, dwu lub trzy kolorowe, ze złota próby 750, 585 i 333.

W ofercie dla wyszukanych gustów oferujemy obrączki z tytanu, oraz tytanu w połączeniu ze złotem i srebrem.

Biżuteria sztuczna

W kategorii tej znajdziesz oryginalną, o ciekawym i różnorodnym wzornictwie biżuterię dostępną cenowo na każda kieszeń. Największy wybór mamy w naszyjnikach i koliach, oczywiście w stałej ofercie polecamy również kolczyki - wzory klasyczne a także etniczne, pierścionki. Biżuteria jest różnorodna, kolorowa i zgodna z aktualnymi trendami.

Biżuteria męska

Coraz więcej mężczyzn szuka dla siebie odpowiedniej biżuterii. Dziś producenci dostrzegają tą grupę klientów i rozszerzają swoją ofertę. Zapoznaj się z naszą propozycją sygnetów, łańcuszków, bransolet w złocie i srebrze, także bransolet ze stali i skóry. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą zegarków męskich.

Zegarki i zegary

Zegarki na rękę dla dzieci, kobiet i mężczyzn. Na zawieszce, pasku skórzanym, na bransolecie metalowej – stalowej, tytanowej, srebrnej lub złotej. Zegary na ścianę – zwykłe lub skrzynkowe, kominkowe i oczywiście budziki – nakręcane i na baterię. Jesteśmy lokalnym przedstawicielem firm Adriatica oraz Pierre Ricaud.

Na prezent i na wyposażenie domu

Nie zapomnieliśmy o klientach, którzy lubią wyszukane prezenty dla bliskich im osób. Zdajemy sobie sprawę , jak trudno wybrać prezent, z którego obdarowany będzie szczerze zadowolony. Dla wielu rozwiązaniem jest zakup u nas Bonu Upominkowego – obdarowany sam wybierze najbardziej przydatną dla siebie.

Na prezent i wyposażenie domu znajdziesz u nas wyroby platerowane, z mosiądzu, kryształu i porcelany, upominkowe ze stali szlachetnej oraz obrazy olejne.

Przedstawiona powyżej oferta jest tylko ogólnym opisem posiadanych przez nas towarów. Przedstawione zdjęcia są wybranymi zdjęciami towarów i część z nich może nie znajdować się w aktualnej ofercie sklepów.