Usługi

Skup złota i srebra

Skupujemy wyroby zawierające złoto i srebro w dowolnej próbie i stanie, np. wszelkie wyroby jubilerskie - także uszkodzone, złoto dentystyczne, drobne przedmioty użytkowe. Zaproponujemy korzystną cenę z możliwością negocjacji za Twój kruszec w oparciu o notowania dnia światowej giełdy surowców i notowania walut.

Usługi jubilerskie

Wykonujemy wyroby jubilerskie ze złota powierzonego i firmowego – pierścionki, kolczyki, obrączki, łańcuszki, bransolety i inne wg osobistych preferencji klienta. Współpracujemy z uznanymi odlewniami, producentami i hurtowniami w tej branży. Dzięki temu ilość wzorów w praktyce jest nieograniczona, za wyjątkiem wzorów zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym.

Naprawiamy biżuterię złotą, srebrną i sztuczną. Ponieważ nie każdy wyrób ze względu na zużycie opłaca się naprawiać, wycenimy i zaproponujemy możliwe rozwiązania korzystne finansowo dla Ciebie.

Usługi zegarmistrzowskie

Zapewniamy serwis dla zegarów i zegarków zakupionych w naszych sklepach. Sprzedajemy i wymieniamy w zegarkach baterie.

Usługi grawerskie

Współpracujemy z grawerami, którzy ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu wykonają na Twojej biżuterii tekst, zdjęcie lub inny obraz.